kettle, ketil çanaklı atnalı ısıtıcı rezistans
kettle, ketil çanaklı atnalı ısıtıcı rezistans
kettle, ketil çanaklı atnalı ısıtıcı rezistans
kettle, ketil çanaklı atnalı ısıtıcı rezistans
Atnalı Düz Krom Ketil Rezistans
kettle, ketil çanaklı atnalı ısıtıcı rezistans
Atnalı Düz Krom Ketil Rezistans
kettle, ketil çanaklı atnalı ısıtıcı rezistans

kettle, ketil çanaklı atnalı ısıtıcı rezistans (01.01.004)

İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : 1.60 $  + KDV
İndirimli : 1.50 $  + KDV
KDV Dahil : ₺14,96
TL Fiyat : ₺14,96(KDV Dahil)

kettle, ketil çanaklı atnalı ısıtıcı rezistans

kettle, ketil çanaklı atnalı ısıtıcı rezistans

Değerli müşterimiz, firmamız Mersin Serin Teknik'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

* Satışa sunduğumuz ısıtıcı rezistanslar piyasanın en kaliteli olanlarındandır ve Kalite belgeleri mevcuttur.

* Bu uzun ömürlü ısıtıcı rezistansların aynılarını teknik servisimizde yıllardır güvenle kullanmaktayız. 

* Satın almış olduğunuz ürün teknisyenlerimiz tarafından ölçü kontrol enstrümanları ile (ampermetre ve seri lamba devre)  Kontrol edildikten sonra size gönderilecektir. 

Sipariş vermeden önce;

* Aramış olduğunuz ısıtıcı rezistansı sökünüz ve ölçülerin birebir aynı olduğunu mutlaka karşılaştırınız. Watt, Volt, Boy ve bağlantı rekorları aynı olmalıdır.

* Emin olmadığınız durumlarda E-mail veya WhatsApp ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu durumda sizden eski ısıtıcı rezistansın fotoğrafını isteyeceğiz, lütfen hazırlayınız.

 Lütfen unutmayınız;

* Sulu ortam için tasarlanmıştır, Susuz kaldığı anda birkaç dakika içerisinde kararır ve çatlar. Böyle bir durumda garanti kapsamına girmemektedir. 

* Aşırı kireçli sularda çalıştığında üzeri taşlaşır ve ısısını suya veremeyen rezistans patlar. Böyle bir durumda arızalanması şirketimizin sorumluluğunda değildir.

* Satın almış olduğunuz ürünü ambalajı açılmadan, denemeden, kullanmadan, bozulmasına sebep olmadan satış faturası tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu bozulmuş, tekrar satışa sunulma özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınmayacak durumda olan ürünün iadesi kabul edilmemektedir. Ürün, eğer var ise standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız iade edilmelidir.

* Üzerinden elektrik akımı geçmiş (denenmiş/kullanılmış) ürün İADE ALINMAMAKTA ve DEĞİŞİMİ YAPILMAMAKTADIR.

* Gönderilen ürünün şebekeye yanlış bağlanması, kullanıcı hatası, mesleki yeterlilik belgesine sahip olmayan kişi tarafından montajının hatalı yapılması/montajın yapılamaması, şebeke voltaj dalgalanması sebepleriyle arızalanması şirketimizin sorumluluğunda değildir.

İade işleminde ürüne ait belgelerin (yazar kasa fişi, fatura ve hasar tutanağı) birlikte gönderilmesi zorunludur, bu belgelerin geri gönderilmemesi durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

 

Kaliteli ürün, hızlı aynı gün kargo, rezistans bizim işimiz ...

 

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
Etiketler
kettle, kettle ketil, kettle ketil çanaklı, kettle ketil çanaklı atnalı, kettle ketil çanaklı atnalı ısıtıcı, kettle ketil çanaklı atnalı ısıtıcı rezistans, kettle ketil çanaklı atnalı rezistans, kettle ketil çanaklı ısıtıcı, kettle ketil çanaklı ısıtıcı rezistans, kettle ketil çanaklı rezistans, kettle ketil atnalı, kettle ketil atnalı ısıtıcı, kettle ketil atnalı ısıtıcı rezistans, kettle ketil atnalı rezistans, kettle ketil ısıtıcı, kettle ketil ısıtıcı rezistans, kettle ketil rezistans, kettle çanaklı, kettle çanaklı atnalı, kettle çanaklı atnalı ısıtıcı, kettle çanaklı atnalı ısıtıcı rezistans, kettle çanaklı atnalı rezistans, kettle çanaklı ısıtıcı, kettle çanaklı ısıtıcı rezistans, kettle çanaklı rezistans, kettle atnalı, kettle atnalı ısıtıcı, kettle atnalı ısıtıcı rezistans, kettle atnalı rezistans, kettle ısıtıcı, kettle ısıtıcı rezistans, kettle rezistans, ketil, ketil çanaklı, ketil çanaklı atnalı, ketil çanaklı atnalı ısıtıcı, ketil çanaklı atnalı ısıtıcı rezistans, ketil çanaklı atnalı rezistans, ketil çanaklı ısıtıcı, ketil çanaklı ısıtıcı rezistans, ketil çanaklı rezistans, ketil atnalı, ketil atnalı ısıtıcı, ketil atnalı ısıtıcı rezistans, ketil atnalı rezistans, ketil ısıtıcı, ketil ısıtıcı rezistans, ketil rezistans, çanaklı, çanaklı atnalı, çanaklı atnalı ısıtıcı, çanaklı atnalı ısıtıcı rezistans, çanaklı atnalı rezistans, çanaklı ısıtıcı, çanaklı ısıtıcı rezistans, çanaklı rezistans, atnalı, atnalı ısıtıcı, atnalı ısıtıcı rezistans, atnalı rezistans, ısıtıcı, ısıtıcı rezistans, rezistans,
Çerez Kullanımı