Güneş Enerji Isıtıcı Rezs.30cm Bakır İtalyan+Termotat+Kapak
Güneş Enerji Isıtıcı Rezs.30cm Bakır İtalyan+Termotat+Kapak
Güneş Enerji Isıtıcı Rezs.30cm Bakır İtalyan+Termotat+Kapak
Güneş Enerji Isıtıcı Rezs.30cm Bakır İtalyan+Termotat+Kapak
Güneş Enerji Isıtıcı Rezs.30cm Bakır İtalyan+Termotat+Kapak
Güneş Enerji Isıtıcı Rezs.30cm Bakır İtalyan+Termotat+Kapak
Güneş Enerji Isıtıcı Rezs.30cm Bakır İtalyan+Termotat+Kapak

Güneş Enerji Isıtıcı Rezs.30cm Bakır İtalyan+Termotat+Kapak (03.03.002)

İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : 12,00 €  + KDV
İndirimli : 10,65 €  + KDV
KDV Dahil : ₺128,81
TL Fiyat : ₺128,81(KDV Dahil)
₺128,81 'den başlayan taksitlerle

Güneş Enerji Isıtıcı Rezs.30cm Bakır İtalyan+Termotat+Kapak

İtalyan Thermowatt 30cm 2000W Bakır Rezistans+İtalyan Termostat + Kapak 

Değerli müşterimiz, firmamız Mersin Serin Teknik'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

* Satışa sunduğumuz ısıtıcı rezistanslar piyasanın en kaliteli olanlarındandır ve Kalite belgeleri mevcuttur.

* Bu uzun ömürlü ısıtıcı rezistansların aynılarını teknik servisimizde yıllardır güvenle kullanmaktayız. 

* Satın almış olduğunuz ürün teknisyenlerimiz tarafından ölçü kontrol enstrümanları ile (ampermetre ve seri lamba devre)  Kontrol edildikten sonra size gönderilecektir. 

Sipariş vermeden önce;

* Aramış olduğunuz ısıtıcı rezistansı sökünüz ve ölçülerin birebir aynı olduğunu mutlaka karşılaştırınız. Watt, Volt, Boy ve bağlantı rekorları aynı olmalıdır.

* Emin olmadığınız durumlarda E-mail veya WhatsApp ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu durumda sizden eski ısıtıcı rezistansın fotoğrafını isteyeceğiz, lütfen hazırlayınız. 

Lütfen unutmayınız;

* Sulu ortam için tasarlanmıştır, Susuz kaldığı anda birkaç dakika içerisinde kararır ve çatlar. Böyle bir durumda garanti kapsamına girmemektedir. 

* Aşırı kireçli sularda çalıştığında üzeri taşlaşır ve ısısını suya veremeyen rezistans patlar. Böyle bir durumda arızalanması şirketimizin sorumluluğunda değildir.

* Satın almış olduğunuz ürünü ambalajı açılmadan, denemeden, kullanmadan, bozulmasına sebep olmadan satış faturası tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu bozulmuş, tekrar satışa sunulma özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınmayacak durumda olan ürünün iadesi kabul edilmemektedir. Ürün, eğer var ise standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız iade edilmelidir.

* Üzerinden elektrik akımı geçmiş (denenmiş/kullanılmış) ürün İADE ALINMAMAKTA ve DEĞİŞİMİ YAPILMAMAKTADIR.

* Gönderilen ürünün şebekeye yanlış bağlanması, kullanıcı hatası, mesleki yeterlilik belgesine sahip olmayan kişi tarafından montajının hatalı yapılması/montajın yapılamaması, şebeke voltaj dalgalanması sebepleriyle arızalanması şirketimizin sorumluluğunda değildir.

İade işleminde ürüne ait belgelerin (yazar kasa fişi, fatura ve hasar tutanağı) birlikte gönderilmesi zorunludur, bu belgelerin geri gönderilmemesi durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

 

Kaliteli ürün, hızlı aynı gün kargo, rezistans bizim işimiz ...

 

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
Etiketler
Güneş, Güneş Enerji, Güneş Enerji Isıtıcı, Güneş Enerji Isıtıcı Rezs.30cm, Güneş Enerji Isıtıcı Rezs.30cm Bakır, Güneş Enerji Isıtıcı Rezs.30cm Bakır İtalyanTermotatKapak, Güneş Enerji Isıtıcı Rezs.30cm İtalyanTermotatKapak, Güneş Enerji Isıtıcı Bakır, Güneş Enerji Isıtıcı Bakır İtalyanTermotatKapak, Güneş Enerji Isıtıcı İtalyanTermotatKapak, Güneş Enerji Rezs.30cm, Güneş Enerji Rezs.30cm Bakır, Güneş Enerji Rezs.30cm Bakır İtalyanTermotatKapak, Güneş Enerji Rezs.30cm İtalyanTermotatKapak, Güneş Enerji Bakır, Güneş Enerji Bakır İtalyanTermotatKapak, Güneş Enerji İtalyanTermotatKapak, Güneş Isıtıcı, Güneş Isıtıcı Rezs.30cm, Güneş Isıtıcı Rezs.30cm Bakır, Güneş Isıtıcı Rezs.30cm Bakır İtalyanTermotatKapak, Güneş Isıtıcı Rezs.30cm İtalyanTermotatKapak, Güneş Isıtıcı Bakır, Güneş Isıtıcı Bakır İtalyanTermotatKapak, Güneş Isıtıcı İtalyanTermotatKapak, Güneş Rezs.30cm, Güneş Rezs.30cm Bakır, Güneş Rezs.30cm Bakır İtalyanTermotatKapak, Güneş Rezs.30cm İtalyanTermotatKapak, Güneş Bakır, Güneş Bakır İtalyanTermotatKapak, Güneş İtalyanTermotatKapak, Enerji, Enerji Isıtıcı, Enerji Isıtıcı Rezs.30cm, Enerji Isıtıcı Rezs.30cm Bakır, Enerji Isıtıcı Rezs.30cm Bakır İtalyanTermotatKapak, Enerji Isıtıcı Rezs.30cm İtalyanTermotatKapak, Enerji Isıtıcı Bakır, Enerji Isıtıcı Bakır İtalyanTermotatKapak, Enerji Isıtıcı İtalyanTermotatKapak, Enerji Rezs.30cm, Enerji Rezs.30cm Bakır, Enerji Rezs.30cm Bakır İtalyanTermotatKapak, Enerji Rezs.30cm İtalyanTermotatKapak, Enerji Bakır, Enerji Bakır İtalyanTermotatKapak, Enerji İtalyanTermotatKapak, Isıtıcı, Isıtıcı Rezs.30cm, Isıtıcı Rezs.30cm Bakır, Isıtıcı Rezs.30cm Bakır İtalyanTermotatKapak, Isıtıcı Rezs.30cm İtalyanTermotatKapak, Isıtıcı Bakır, Isıtıcı Bakır İtalyanTermotatKapak, Isıtıcı İtalyanTermotatKapak, Rezs.30cm, Rezs.30cm Bakır, Rezs.30cm Bakır İtalyanTermotatKapak, Rezs.30cm İtalyanTermotatKapak, Bakır, Bakır İtalyanTermotatKapak, İtalyanTermotatKapak,
Çerez Kullanımı