SEMAVER ISTICI REZİSTANS 230V 2500W (01.01.012)

İndirim Oranı : %36 İndirim
Fiyat : ₺35,00  + KDV
İndirimli : ₺22,50  + KDV
KDV Dahil : ₺26,55
* ₺26,55 'den başlayan taksitlerle

Cr-Ni paslanmaz borudan imal edilmiştir. VDE Kalite Belgesine Sahiptir. ( VDE Prüf-und Zertifizierungsinstitut)

Rezistans Kalınlık : Ø 8,5 mm, Çalışma Voltajı : 220 V AC Watt: 2500 W 

Boy : 220mm, Açıklık : 228mm Rekor: M14k 

2500W Semaver Isıtıcı Rezistansı

Yedek Parçaları toptan ve perakende satışı.  

Mersin’de Semaver Rezistans degisimi işyerimizde yapılmaktadır.

Değerli müşterimiz,

Satın almış olduğunuz ürün teknisyenlerimiz tarafından ölçü kontrol enstümanları ile (ampermetre ve seri lamba devre) Kontrol edilerek gönderilmiştir.

İADE ve DEĞİŞİMI. Vazgeçme:

*Satın almış olduğunuz ürünü ambalajı açılmadan, denemeden, kullanmadan, bozulmasına sebep olmadan satış faturası tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu bozulmuş, tekrar satışa sunulma özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınmayacak durumda olan ürünün iadesi kabul edilmemektedir. Ürün, eğer var ise standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız iade edilmelidir.

* Üzerinden elektrik akımı geçmiş (denenmiş/kullanılmış) ürün İADE ALINMAMAKTA ve DEĞİŞİMİ YAPILMAMAKTADIR.

* Gönderilen ürünün şebekeye yanlış bağlanması, kullanıcı hatası, mesleki yeterlilik belgesine sahip olmayan kişi tarafından montajının hatalı yapılması/montajın yapılamaması, şebeke voltaj dalgalanması sebepleriyle arızalanması şirketimizin sorumluluğunda değildir.

II. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler:Taşıma sırasında hasar görmüş ürünü tespit etmek için kapınıza gelen sipariş kolinizi mutlaka kargo görevlisinin yanında açarak faturası ile karşılaştırınız. Gelen üründe hata, eksik ve hasar olup olmadığını kontrol ediniz. Üründe hasar veya eksik olması durumunda kargo görevlisiyle beraber yazacağınız hasar tutanağında bunu belirterek ürünü kargo görevlisine geri teslim ediniz.

İade işleminde ürüne ait belgelerin (yazar kasa fişi, fatura ve hasar tutanağı) birlikte gönderilmesi zorunludur, bu belgelerin geri gönderilmemesi durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Çerez Kullanımı