Demirdöküm Elektrikli Şofben Isıtıcı Rezistansı
Demirdöküm Elektrikli Şofben Isıtıcı Rezistansı
Demirdöküm Elektrikli Şofben Isıtıcı Rezistansı
Demirdöküm elektrikli şofben ısıtıcı rezistansı  7350w
Demirdöküm Elektrikli Şofben Isıtıcı Rezistansı
Demirdöküm elektrikli şofben ısıtıcı rezistansı  7350w
Demirdöküm elektrikli şofben ısıtıcı rezistansı  7350w
Demirdöküm elektrikli şofben ısıtıcı rezistansı  7350w

Demirdöküm elektrikli şofben ısıtıcı rezistansı 7350w (04.02.006)

İndirim Oranı : %16 İndirim
Fiyat : 6,50 €  + KDV
İndirimli : 5,45 €  + KDV
KDV Dahil : ₺68,30
TL Fiyat : ₺68,30(KDV Dahil)
₺68,30 'den başlayan taksitlerle

Demirdöküm elektrikli şofben ısıtıcı rezistansı 7350w

Demirdöküm elektrikli şofben ısıtıcı rezistansı  7350w

Değerli müşterimiz, firmamız Mersin Serin Teknik'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

* Satışa sunduğumuz ısıtıcı rezistanslar piyasanın en kaliteli olanlarındandır ve Kalite belgeleri mevcuttur.

* Bu uzun ömürlü ısıtıcı rezistansların aynılarını teknik servisimizde yıllardır güvenle kullanmaktayız. 

* Satın almış olduğunuz ürün teknisyenlerimiz tarafından ölçü kontrol enstrümanları ile (ampermetre ve seri lamba devre)  Kontrol edildikten sonra size gönderilecektir.

 Sipariş vermeden önce;

* Aramış olduğunuz ısıtıcı rezistansı sökünüz ve ölçülerin birebir aynı olduğunu mutlaka karşılaştırınız. Watt, Volt, Boy ve bağlantı rekorları aynı olmalıdır.

* Emin olmadığınız durumlarda E-mail veya WhatsApp ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu durumda sizden eski ısıtıcı rezistansın fotoğrafını isteyeceğiz, lütfen hazırlayınız.

 Lütfen unutmayınız;

* Sulu ortam için tasarlanmıştır, Susuz kaldığı anda birkaç dakika içerisinde kararır ve çatlar. Böyle bir durumda garanti kapsamına girmemektedir. 

* Aşırı kireçli sularda çalıştığında üzeri taşlaşır ve ısısını suya veremeyen rezistans patlar. Böyle bir durumda arızalanması şirketimizin sorumluluğunda değildir.

* Satın almış olduğunuz ürünü ambalajı açılmadan, denemeden, kullanmadan, bozulmasına sebep olmadan satış faturası tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu bozulmuş, tekrar satışa sunulma özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınmayacak durumda olan ürünün iadesi kabul edilmemektedir. Ürün, eğer var ise standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız iade edilmelidir.

* Üzerinden elektrik akımı geçmiş (denenmiş/kullanılmış) ürün İADE ALINMAMAKTA ve DEĞİŞİMİ YAPILMAMAKTADIR.

* Gönderilen ürünün şebekeye yanlış bağlanması, kullanıcı hatası, mesleki yeterlilik belgesine sahip olmayan kişi tarafından montajının hatalı yapılması/montajın yapılamaması, şebeke voltaj dalgalanması sebepleriyle arızalanması şirketimizin sorumluluğunda değildir.

İade işleminde ürüne ait belgelerin (yazar kasa fişi, fatura ve hasar tutanağı) birlikte gönderilmesi zorunludur, bu belgelerin geri gönderilmemesi durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

 

Kaliteli ürün, hızlı aynı gün kargo, rezistans bizim işimiz ...

 

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
Etiketler
Demirdöküm, Demirdöküm elektrikli, Demirdöküm elektrikli şofben, Demirdöküm elektrikli şofben ısıtıcı, Demirdöküm elektrikli şofben ısıtıcı rezistansı, Demirdöküm elektrikli şofben ısıtıcı rezistansı 7350w, Demirdöküm elektrikli şofben ısıtıcı 7350w, Demirdöküm elektrikli şofben rezistansı, Demirdöküm elektrikli şofben rezistansı 7350w, Demirdöküm elektrikli şofben 7350w, Demirdöküm elektrikli ısıtıcı, Demirdöküm elektrikli ısıtıcı rezistansı, Demirdöküm elektrikli ısıtıcı rezistansı 7350w, Demirdöküm elektrikli ısıtıcı 7350w, Demirdöküm elektrikli rezistansı, Demirdöküm elektrikli rezistansı 7350w, Demirdöküm elektrikli 7350w, Demirdöküm şofben, Demirdöküm şofben ısıtıcı, Demirdöküm şofben ısıtıcı rezistansı, Demirdöküm şofben ısıtıcı rezistansı 7350w, Demirdöküm şofben ısıtıcı 7350w, Demirdöküm şofben rezistansı, Demirdöküm şofben rezistansı 7350w, Demirdöküm şofben 7350w, Demirdöküm ısıtıcı, Demirdöküm ısıtıcı rezistansı, Demirdöküm ısıtıcı rezistansı 7350w, Demirdöküm ısıtıcı 7350w, Demirdöküm rezistansı, Demirdöküm rezistansı 7350w, Demirdöküm 7350w, elektrikli, elektrikli şofben, elektrikli şofben ısıtıcı, elektrikli şofben ısıtıcı rezistansı, elektrikli şofben ısıtıcı rezistansı 7350w, elektrikli şofben ısıtıcı 7350w, elektrikli şofben rezistansı, elektrikli şofben rezistansı 7350w, elektrikli şofben 7350w, elektrikli ısıtıcı, elektrikli ısıtıcı rezistansı, elektrikli ısıtıcı rezistansı 7350w, elektrikli ısıtıcı 7350w, elektrikli rezistansı, elektrikli rezistansı 7350w, elektrikli 7350w, şofben, şofben ısıtıcı,
Çerez Kullanımı