ENDÜSTRİYEL BENMARİ ISITICI  TERS 2000W
ENDÜSTRİYEL BENMARİ ISITICI  TERS 2000W
ENDÜSTRİYEL BENMARİ ISITICI  TERS 2000W
endüstriyel benmari ısıtıcı rezistans  ters 2000w
endüstriyel benmari ısıtıcı rezistans  ters 2000w
endüstriyel benmari ısıtıcı rezistans  ters 2000w
endüstriyel benmari ısıtıcı rezistans  ters 2000w

endüstriyel benmari ısıtıcı rezistans ters 2000w (23.07.015)

İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : 93,50 ₺  + KDV
İndirimli : 85,68 ₺  + KDV
KDV Dahil : 101,10 ₺
101,10 ₺ 'den başlayan taksitlerle

endüstriyel benmari ısıtıcı rezistans ters 2000w

Benmari ısıtıcı Rezistansı bükümlü 220V 2000W

Değerli müşterimiz, firmamız Mersin Serin Teknik'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

* Satışa sunduğumuz ısıtıcı rezistanslar piyasanın en kaliteli olanlarındandır ve Kalite belgeleri mevcuttur.

* Bu uzun ömürlü ısıtıcı rezistansların aynılarını teknik servisimizde yıllardır güvenle kullanmaktayız. 

* Satın almış olduğunuz ürün teknisyenlerimiz tarafından ölçü kontrol enstrümanları ile (ampermetre ve seri lamba devre)  Kontrol edildikten sonra size gönderilecektir. 

Sipariş vermeden önce;

* Aramış olduğunuz ısıtıcı rezistansı sökünüz ve ölçülerin birebir aynı olduğunu mutlaka karşılaştırınız. Watt, Volt, Boy ve bağlantı rekorları aynı olmalıdır.

* Emin olmadığınız durumlarda E-mail veya WhatsApp ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu durumda sizden eski ısıtıcı rezistansın fotoğrafını isteyeceğiz, lütfen hazırlayınız. 

Lütfen unutmayınız;

* Sulu ortam için tasarlanmıştır, Susuz kaldığı anda birkaç dakika içerisinde kararır ve çatlar. Böyle bir durumda garanti kapsamına girmemektedir. 

* Aşırı kireçli sularda çalıştığında üzeri taşlaşır ve ısısını suya veremeyen rezistans patlar. Böyle bir durumda arızalanması şirketimizin sorumluluğunda değildir.

* Satın almış olduğunuz ürünü ambalajı açılmadan, denemeden, kullanmadan, bozulmasına sebep olmadan satış faturası tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu bozulmuş, tekrar satışa sunulma özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınmayacak durumda olan ürünün iadesi kabul edilmemektedir. Ürün, eğer var ise standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız iade edilmelidir.

* Üzerinden elektrik akımı geçmiş (denenmiş/kullanılmış) ürün İADE ALINMAMAKTA ve DEĞİŞİMİ YAPILMAMAKTADIR.

* Gönderilen ürünün şebekeye yanlış bağlanması, kullanıcı hatası, mesleki yeterlilik belgesine sahip olmayan kişi tarafından montajının hatalı yapılması/montajın yapılamaması, şebeke voltaj dalgalanması sebepleriyle arızalanması şirketimizin sorumluluğunda değildir.

İade işleminde ürüne ait belgelerin (yazar kasa fişi, fatura ve hasar tutanağı) birlikte gönderilmesi zorunludur, bu belgelerin geri gönderilmemesi durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

 

Kaliteli ürün, hızlı aynı gün kargo, rezistans bizim işimiz ...

 

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
Etiketler
endüstriyel, endüstriyel benmari, endüstriyel benmari ısıtıcı, endüstriyel benmari ısıtıcı rezistans, endüstriyel benmari ısıtıcı rezistans ters, endüstriyel benmari ısıtıcı rezistans ters 2000w, endüstriyel benmari ısıtıcı rezistans 2000w, endüstriyel benmari ısıtıcı ters, endüstriyel benmari ısıtıcı ters 2000w, endüstriyel benmari ısıtıcı 2000w, endüstriyel benmari rezistans, endüstriyel benmari rezistans ters, endüstriyel benmari rezistans ters 2000w, endüstriyel benmari rezistans 2000w, endüstriyel benmari ters, endüstriyel benmari ters 2000w, endüstriyel benmari 2000w, endüstriyel ısıtıcı, endüstriyel ısıtıcı rezistans, endüstriyel ısıtıcı rezistans ters, endüstriyel ısıtıcı rezistans ters 2000w, endüstriyel ısıtıcı rezistans 2000w, endüstriyel ısıtıcı ters, endüstriyel ısıtıcı ters 2000w, endüstriyel ısıtıcı 2000w, endüstriyel rezistans, endüstriyel rezistans ters, endüstriyel rezistans ters 2000w, endüstriyel rezistans 2000w, endüstriyel ters, endüstriyel ters 2000w, endüstriyel 2000w, benmari, benmari ısıtıcı, benmari ısıtıcı rezistans, benmari ısıtıcı rezistans ters, benmari ısıtıcı rezistans ters 2000w, benmari ısıtıcı rezistans 2000w, benmari ısıtıcı ters, benmari ısıtıcı ters 2000w, benmari ısıtıcı 2000w, benmari rezistans, benmari rezistans ters, benmari rezistans ters 2000w, benmari rezistans 2000w, benmari ters, benmari ters 2000w, benmari 2000w, ısıtıcı, ısıtıcı rezistans,
Çerez Kullanımı