kettle, ketil düz ısıtıcı rezistans 2000W
kettle, ketil düz ısıtıcı rezistans
kettle, ketil düz ısıtıcı rezistans
Standart Ketil Rezistansı
kettle, ketil düz ısıtıcı rezistans
kettle, ketil düz ısıtıcı rezistans
kettle, ketil düz ısıtıcı rezistans

kettle, ketil düz ısıtıcı rezistans 2000W (01.01.001)

İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : 1.60 $  + KDV
İndirimli : 1.50 $  + KDV
KDV Dahil : ₺15,22
TL Fiyat : ₺15,22(KDV Dahil)

kettle, ketil düz ısıtıcı rezistans 2000W

2000W kettle, ketil düz ısıtıcı rezistans

 

Değerli müşterimiz, firmamız Mersin Serin Teknik'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

* Satışa sunduğumuz ısıtıcı rezistanslar piyasanın en kaliteli olanlarındandır ve Kalite belgeleri mevcuttur.

* Bu uzun ömürlü ısıtıcı rezistansların aynılarını teknik servisimizde yıllardır güvenle kullanmaktayız. 

* Satın almış olduğunuz ürün teknisyenlerimiz tarafından ölçü kontrol enstrümanları ile (ampermetre ve seri lamba devre)  Kontrol edildikten sonra size gönderilecektir. 

Sipariş vermeden önce;

* Aramış olduğunuz ısıtıcı rezistansı sökünüz ve ölçülerin birebir aynı olduğunu mutlaka karşılaştırınız. Watt, Volt, Boy ve bağlantı rekorları aynı olmalıdır.

* Emin olmadığınız durumlarda E-mail veya WhatsApp ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu durumda sizden eski ısıtıcı rezistansın fotoğrafını isteyeceğiz, lütfen hazırlayınız. 

Lütfen unutmayınız;

* Sulu ortam için tasarlanmıştır, Susuz kaldığı anda birkaç dakika içerisinde kararır ve çatlar. Böyle bir durumda garanti kapsamına girmemektedir. 

* Aşırı kireçli sularda çalıştığında üzeri taşlaşır ve ısısını suya veremeyen rezistans patlar. Böyle bir durumda arızalanması şirketimizin sorumluluğunda değildir.

* Satın almış olduğunuz ürünü ambalajı açılmadan, denemeden, kullanmadan, bozulmasına sebep olmadan satış faturası tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu bozulmuş, tekrar satışa sunulma özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınmayacak durumda olan ürünün iadesi kabul edilmemektedir. Ürün, eğer var ise standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız iade edilmelidir.

* Üzerinden elektrik akımı geçmiş (denenmiş/kullanılmış) ürün İADE ALINMAMAKTA ve DEĞİŞİMİ YAPILMAMAKTADIR.

* Gönderilen ürünün şebekeye yanlış bağlanması, kullanıcı hatası, mesleki yeterlilik belgesine sahip olmayan kişi tarafından montajının hatalı yapılması/montajın yapılamaması, şebeke voltaj dalgalanması sebepleriyle arızalanması şirketimizin sorumluluğunda değildir.

İade işleminde ürüne ait belgelerin (yazar kasa fişi, fatura ve hasar tutanağı) birlikte gönderilmesi zorunludur, bu belgelerin geri gönderilmemesi durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

 

Kaliteli ürün, hızlı aynı gün kargo, rezistans bizim işimiz ...

 

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
Etiketler
kettle, kettle ketil, kettle ketil düz, kettle ketil düz ısıtıcı, kettle ketil düz ısıtıcı rezistans, kettle ketil düz ısıtıcı rezistans 2000W, kettle ketil düz ısıtıcı 2000W, kettle ketil düz rezistans, kettle ketil düz rezistans 2000W, kettle ketil düz 2000W, kettle ketil ısıtıcı, kettle ketil ısıtıcı rezistans, kettle ketil ısıtıcı rezistans 2000W, kettle ketil ısıtıcı 2000W, kettle ketil rezistans, kettle ketil rezistans 2000W, kettle ketil 2000W, kettle düz, kettle düz ısıtıcı, kettle düz ısıtıcı rezistans, kettle düz ısıtıcı rezistans 2000W, kettle düz ısıtıcı 2000W, kettle düz rezistans, kettle düz rezistans 2000W, kettle düz 2000W, kettle ısıtıcı, kettle ısıtıcı rezistans, kettle ısıtıcı rezistans 2000W, kettle ısıtıcı 2000W, kettle rezistans, kettle rezistans 2000W, kettle 2000W, ketil, ketil düz, ketil düz ısıtıcı, ketil düz ısıtıcı rezistans, ketil düz ısıtıcı rezistans 2000W, ketil düz ısıtıcı 2000W, ketil düz rezistans, ketil düz rezistans 2000W, ketil düz 2000W, ketil ısıtıcı, ketil ısıtıcı rezistans, ketil ısıtıcı rezistans 2000W, ketil ısıtıcı 2000W, ketil rezistans, ketil rezistans 2000W, ketil 2000W, düz, düz ısıtıcı, düz ısıtıcı rezistans, düz ısıtıcı rezistans 2000W, düz ısıtıcı 2000W, düz rezistans, düz rezistans 2000W, düz 2000W, ısıtıcı, ısıtıcı rezistans, ısıtıcı rezistans 2000W, ısıtıcı 2000W, rezistans, rezistans 2000W, 2000W,
Çerez Kullanımı