SANAYİ FRİTÖZ ISITICI REZİSTANSI FLANŞLI 2000W
SANAYİ FRİTÖZ ISITICI REZİSTANSI FLANŞLI 2000W
sanayi fritöz ısıtıcı rezistansı flanşlı 2000w
SANAYİ FRİTÖZ ISITICI REZİSTANSI FLANŞLI 2000W
sanayi fritöz ısıtıcı rezistansı flanşlı 2000w
SANAYİ FRİTÖZ ISITICI REZİSTANSI FLANŞLI 2000W
sanayi fritöz ısıtıcı rezistansı flanşlı 2000w
sanayi fritöz ısıtıcı rezistansı flanşlı 2000w

sanayi fritöz ısıtıcı rezistansı flanşlı 2000w (08.01.005)

İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : 119,00 TRY  + KDV
İndirimli : 112,20 TRY  + KDV
KDV Dahil : 132,40 TRY
132,40 TRY 'den başlayan taksitlerle

sanayi fritöz ısıtıcı rezistansı flanşlı 2000w

Sanayi fritöz ısıtıcı rezistans  flanşlı 2000W 220V

Değerli müşterimiz, firmamız Mersin Serin Teknik'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

* Satışa sunduğumuz ısıtıcı rezistanslar piyasanın en kaliteli olanlarındandır ve Kalite belgeleri mevcuttur.

* Bu uzun ömürlü ısıtıcı rezistansların aynılarını teknik servisimizde yıllardır güvenle kullanmaktayız. 

* Satın almış olduğunuz ürün teknisyenlerimiz tarafından ölçü kontrol enstrümanları ile (ampermetre ve seri lamba devre)  Kontrol edildikten sonra size gönderilecektir. 

Sipariş vermeden önce;

* Aramış olduğunuz ısıtıcı rezistansı sökünüz ve ölçülerin birebir aynı olduğunu mutlaka karşılaştırınız. Watt, Volt, Boy ve bağlantı rekorları aynı olmalıdır.

* Emin olmadığınız durumlarda E-mail veya WhatsApp ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu durumda sizden eski ısıtıcı rezistansın fotoğrafını isteyeceğiz, lütfen hazırlayınız. 

Lütfen unutmayınız;

* Sulu ortam için tasarlanmıştır, Susuz kaldığı anda birkaç dakika içerisinde kararır ve çatlar. Böyle bir durumda garanti kapsamına girmemektedir. 

* Aşırı kireçli sularda çalıştığında üzeri taşlaşır ve ısısını suya veremeyen rezistans patlar. Böyle bir durumda arızalanması şirketimizin sorumluluğunda değildir.

* Satın almış olduğunuz ürünü ambalajı açılmadan, denemeden, kullanmadan, bozulmasına sebep olmadan satış faturası tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu bozulmuş, tekrar satışa sunulma özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınmayacak durumda olan ürünün iadesi kabul edilmemektedir. Ürün, eğer var ise standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız iade edilmelidir.

* Üzerinden elektrik akımı geçmiş (denenmiş/kullanılmış) ürün İADE ALINMAMAKTA ve DEĞİŞİMİ YAPILMAMAKTADIR.

* Gönderilen ürünün şebekeye yanlış bağlanması, kullanıcı hatası, mesleki yeterlilik belgesine sahip olmayan kişi tarafından montajının hatalı yapılması/montajın yapılamaması, şebeke voltaj dalgalanması sebepleriyle arızalanması şirketimizin sorumluluğunda değildir.

İade işleminde ürüne ait belgelerin (yazar kasa fişi, fatura ve hasar tutanağı) birlikte gönderilmesi zorunludur, bu belgelerin geri gönderilmemesi durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

 

Kaliteli ürün, hızlı aynı gün kargo, rezistans bizim işimiz ...

 

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
Etiketler
sanayi, sanayi fritöz, sanayi fritöz ısıtıcı, sanayi fritöz ısıtıcı rezistansı, sanayi fritöz ısıtıcı rezistansı flanşlı, sanayi fritöz ısıtıcı rezistansı flanşlı 2000w, sanayi fritöz ısıtıcı rezistansı 2000w, sanayi fritöz ısıtıcı flanşlı, sanayi fritöz ısıtıcı flanşlı 2000w, sanayi fritöz ısıtıcı 2000w, sanayi fritöz rezistansı, sanayi fritöz rezistansı flanşlı, sanayi fritöz rezistansı flanşlı 2000w, sanayi fritöz rezistansı 2000w, sanayi fritöz flanşlı, sanayi fritöz flanşlı 2000w, sanayi fritöz 2000w, sanayi ısıtıcı, sanayi ısıtıcı rezistansı, sanayi ısıtıcı rezistansı flanşlı, sanayi ısıtıcı rezistansı flanşlı 2000w, sanayi ısıtıcı rezistansı 2000w, sanayi ısıtıcı flanşlı, sanayi ısıtıcı flanşlı 2000w, sanayi ısıtıcı 2000w, sanayi rezistansı, sanayi rezistansı flanşlı, sanayi rezistansı flanşlı 2000w, sanayi rezistansı 2000w, sanayi flanşlı, sanayi flanşlı 2000w, sanayi 2000w, fritöz, fritöz ısıtıcı, fritöz ısıtıcı rezistansı, fritöz ısıtıcı rezistansı flanşlı, fritöz ısıtıcı rezistansı flanşlı 2000w, fritöz ısıtıcı rezistansı 2000w, fritöz ısıtıcı flanşlı, fritöz ısıtıcı flanşlı 2000w, fritöz ısıtıcı 2000w, fritöz rezistansı, fritöz rezistansı flanşlı, fritöz rezistansı flanşlı 2000w, fritöz rezistansı 2000w, fritöz flanşlı, fritöz flanşlı 2000w, fritöz 2000w, ısıtıcı, ısıtıcı rezistansı,
Çerez Kullanımı