semaver ısıtıcı rezistans 220v 2000w 330mm (01.01.024)

İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : ₺40,00  + KDV
İndirimli : ₺35,00  + KDV
KDV Dahil : ₺41,30
₺41,30 'den başlayan taksitlerle

Semaver Isıtıcı Rezistansı 220V 2000W

Kaliteli ürün, hızlı aynı gün kargo, rezistans bizim işimiz ...

* Satın almış olduğunuz ürün teknisyenlerimiz tarafından ölçü kontrol enstümanları ile (ampermetre ve seri lamba devre)  Kontrol edilerek  gönderilmiştir.

* Sulu ortam için tasarlanmıştır, Susuz kaldıgı anda birkaç dakika içersinde kararır ve çatlar. Böyle bir durumda garanti kapsamına girmemektedir. 

* Aşırı kireçli sularda çalıştıgında üzeri taşlaşır ve ısısını suya veremeyen rezistans patlar. Böyle bir durumda arızalanması şirketimizin sorumluluğunda değildir.

* Satın almış olduğunuz ürünü ambalajı açılmadan, denemeden, kullanmadan, bozulmasına sebep olmadan satış faturası tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu bozulmuş, tekrar satışa sunulma özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınmayacak durumda olan ürünün iadesi kabul edilmemektedir. Ürün, eğer var ise standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız iade edilmelidir.

* Üzerinden elektrik akımı geçmiş (denenmiş/kullanılmış) ürün İADE ALINMAMAKTA ve DEĞİŞİMİ YAPILMAMAKTADIR.

* Gönderilen ürünün şebekeye yanlış bağlanması, kullanıcı hatası, mesleki yeterlilik belgesine sahip olmayan kişi tarafından montajının hatalı yapılması/montajın yapılamaması, şebeke voltaj dalgalanması sebepleriyle arızalanması şirketimizin sorumluluğunda değildir.

İade işleminde ürüne ait belgelerin (yazar kasa fişi, fatura ve hasar tutanağı) birlikte gönderilmesi zorunludur, bu belgelerin geri gönderilmemesi durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Çerez Kullanımı