Sinbo SCO-5038 Set Üstü Ocak Inox
Sinbo SCO-5038 Set Üstü Ocak Inox
Sinbo SCO-5038 Set Üstü Ocak Inox
Sinbo SCO-5038 Set Üstü Ocak Inox
Sinbo SCO-5038 Set Üstü Ocak Inox
Sinbo SCO-5038 Set Üstü Ocak Inox
Sinbo SCO-5038 Set Üstü Ocak Inox
Sinbo SCO-5038 Set Üstü Ocak Inox

Sinbo SCO-5038 Set Üstü Ocak Inox (12.01.003)

İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : 13.00 $  + KDV
İndirimli : 11.50 $  + KDV
KDV Dahil : ₺124,84
TL Fiyat : ₺124,84(KDV Dahil)
₺124,84 'den başlayan taksitlerle

Sinbo SCO-5038 Set Üstü Ocak Inox 180mm 1500W

Sinbo SCO-5038 Set Üstü Ocak Inox  180mm 1500W   

Pratik ve Kullanışlı; Paslanmaz gövde yapısı ile öne çıkan ürün yemek pişirme ihtiyacınızı en iyi şekilde gidermeniz için tasarlanmıştır. Küçük boyutlarına rağmen güçlü ısınma özellikleri ile gereksinimi doğru şekilde gideren ürün, bu bakımdan günlük yaşamı kolay hale getirir.

Ayarlanabilir Sıcaklık Kontrolü; Birbirinden lezzetli yemekleri rahat bir şekilde yapabilmeniz için ayarlanabilir sıcaklık kontrolü istenen ısı değerlerinin kolayca elde edilmesini sağlar. Bu sayede yemekler için gereken ısı değerleri elde edilir. Aynı zamanda yüksek verimlilikte ısınma özelliği de çok kısa sürelerde kullanıma hazır hale gelmesine neden olur.

Eşit Isı Dağılımı; Ocak gözü üzerine eşit şekilde ısı dağılımı yapması sayesinde üzerinde kullanılan tencere ya da benzeri ürünler en iyi ısı dağılımı ile uzun olmayan sürelerde pişerler.

 

 

Ergonomik Tasarım; Ergonomik tasarımı sayesinde mutfakta ya da ofis gibi ortamlarda kullanmaya uygundur. Ayrıca kullanım sırasında çalışma bilgi ışığı sayesinde de açık olup olmadığı rahatlıkla anlaşılabilmektedir.


Uzun Ömürlü Kullanım; Döküm rezistans ve paslanmaz gövdesi sayesinde çok uzun süreler kullanımlar için uygundur. Güçlü ısınma özelliklerine rağmen düşük enerji tüketimi sayesinde de her zaman elektrik faturalarının düşük olmasına yardımcı olur.


Kolay Temizlik ve Kullanım; Paslanmaz gövdesi kullanım sırasında oluşacak yemek lekeleri başta olmak üzere çeşitli kirlenmelere karşı en iyi ve zahmetsiz bir şekilde temizlik imkânı verir. Hemen ön panelin köşesinde bulunan ısı ayarlama düğmesi ise rahatlıkla ısı ayarı yapmayı sağlar.

Kaliteli ürün, hızlı aynı gün kargo...

Değerli müşterimiz, firmamız Mersin Serin Teknik'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Çerez Kullanımı